Váci Szakképzési Centrum
Boronkay György
Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma

BIV - 1. forduló utáni eredmények

2018-11-22 10:06:00

A Boronkay Informatika Verseny első fordulója utáni eredmények:

név település 1.ford. e+gy
Aba Athéna Balassagyarmat 23,00
Aba Bence Balassagyarmat 25,00
Árok Viktor Pécs 39,00
Asztalos Bálint Tiszaföldvár 31,50
Balázsi Amarilla Mezőcsát 35,00
Bálint Malvin Emese Budapest XV. 15,25
Balogh Anna Vác 15,25
Balogh Csilla Gyöngyvér Tata 25,00
Bárány Máté Hatvan 29,00
Bartha Edmond Párkány 15,00
Boros Rebeka Vác 37,00
Burai Donát Mezőcsát 12,75
Csalán Gréta Budapest XV. 14,25
Csonka Mabella Ilka Salgótarján 15,75
Csuhai Eszter Karolina Miskolc 13,75
Csutka Katalin Nyírbátor 14,75
Endrődi Kálmán Vác 23,00
Farkas Renáta Gyöngyös 26,25
Fedor Dávid Vácrátót 38,50
Fóris Kristóf Zalán Vác 30,50
Gál Benedek Vác 45,25
Gembolya Kevin Bernecebaráti 36,50
Gémes Barnabás Sződliget 30,75
Golán Gergő Vácrátót 4,25
Gulyás Ábris Érd 19,50
Gulyás Richárd Ábel Pécs 11,75
Györgyi Ármin Balatonendréd 4,50
Horváth Klaudia Tata 35,00
Illés Nóra Balassagyarmat 28,50
Juhász Zsófia Budapest III. 22,00
Kálmán Attila Bernecebaráti 37,50
Karakas Viktória Budapest II. 11,50
Karcagi Péter Mátyás Szekszárd 27,75
Kaucher Botond Jászberény 31,25
Kerekes Péter Szécsény 31,50
Király Barna Szarvas 24,00
Kiss Dávid Barnabás Romhány 34,25
Kocsis Gyula Árpád Mezőkövesd 12,50
Korbel Ákos Vác 38,75
Kovács Ákos Domony 41,25
Kovács Alex István Szolnok 25,00
Kovács Bence Domony 42,50
Kovács Sükösd Érd 28,00
Kozma Bence Vácduka 44,50
Maher Katalin Debrecen 30,00
Major Réka Párkány 17,25
Major Tímea Budapest XV. 14,75
Mihály Árpád Pásztó 25,50
Muray Szilvia Kecskemét 22,50
Nagy Bálint Attila Veresegyház 42,50
Nagy Denton Renátó Érd 28,50
Nagy László Attila Budapest IV. 35,50
Nagy László Attila Budapest IV. 34,75
Nagy Máté Márton Gödöllő 32,75
Németh Klaudia Szemõke Budapest IV. 39,50
Németh Vince Budapest IV. 35,25
Nyikonyuk Gergő Szentendre 42,50
Paál Tamás Budapest II. 28,50
Pap Brigitta Salgótarján 22,50
Papp Zerénd Balassagyarmat 4,25
Pécsi Krisztián Mezőkövesd 17,50
Sándor Álmos Balassagyarmat 38,50
Simák Kristóf Vác 36,00
Szécsi Rebeka Hatvan 29,50
Szeres Annamária Bea Esztergom 34,00
Tirpák Ramón Mezőcsát 34,50
Tokodi Mihály Dunakeszi 42,50
Tóth Zoltán Levente Szolnok 27,00
Varga Mária Léna Szarvas 20,00
Vass Éva Salgótarján 20,00
Virág Helga Gödöllő 32,50