Váci Szakképzési Centrum
Boronkay György
Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma

2017-2018. tanév

TANÁROK

 

 

    Felső sor (legfelső):
Cs. Nagy András, Murányi Tibor, Szakmári Zsolt, Bermann Gábor, dr. Minda Mihály, Gindert-Kele János, Gyombolai Ferenc, Berek László, Nervettiné Varga Zsuzsanna, Kemenes Tamás, Tóth Barnabás, Nagy Dániel, Néveri-Szőnyi Katalin, Hidvégi Brigitta, Gelniczkyné Teiszler Mária, Borosné Paku Beáta, Coppage Lea Hopkins, Szabó Géza, Kovács Kálmán
    Felülről a 2. sor:
Szabó Attila, Lippainé Géczi Dorottya, Palkó-Nagy Márta, Márczy Gábor Zoltán, Czene Gábor, Erőss Sándor, Gergely Zsolt, Megyeri Balázs, Pistyúr Zoltán, Veres József, Rauscher István, Fábiánné Kőszegi Erzsébet, Babják Andrea, Véglesiné Bíró Erzsébet, dr. Kenyeres Ambrusné, Ferenczi Adrienn, Molnár Mária, Mészáros Tamás
    Felülről a 3. sor:
Bíró-Sturcz Anita, Kutasi Zsuzsanna, Hevér János, Nagy Péter, Dian János, Horváth László, Nemes Tibor, Pelczéderné Bodnár Magdolna, Csereklye Éva, Weltler Csilla, Oszlár Katalin, Rabné Hallai Judit, Nagy Márkné Novák Mónika, Niedermüllerné Karczag Ildikó, Bea Mónika, Daróczi Éva, Gyombolainé Cserny Zsuzsanna
    Felülről a 4. sor:
Balázsy Zoltán, Hársfalvi Anikó, Szlobodnik Mihály, Szilágyi Erzsébet, Mauterer Zsuzsanna, Szlobodnikné Kiss Edit, Krausz Katalin, Juhász Erzsébet, Sipos Brigitta, Kaszás Gyula, dr. Schofferné Szász Ildikó, Jendrék Gabriella, Jendrék Miklós, Pszota József, Szabó Anita Lilla, Merényi Imre, Ács Krisztina, dr. Ősi János 
    Felülről a 5. sor
Lengyel Dóra, dr. Majoros Ferenc, Gyolcsos-Séner Beatrix, Wachler Viktor, Wiezl Csaba, dr. Behányi Rita, Molnár-Kovács Éva, Fábián Gábor, Havasi Ivett, Urbánné Katona Vera, Debreiné Gajdos Piroska, Németh Zsuzsanna, dr. Mindáné Kolostori Nóra, Kónyáné Csirik Ágota
    Felülről a 6. (ülő sor):
Juhász Zita, Éles Zoltán, Szász Csilla, Tóthné Brassói Hilda, Urbán Márta, Sándor Ágnes, Trieb Veronika, Kállay Erzsébet, Mojzes Zsófia, Mocsári Nóra

 
 

 

TECHNIKAI DOLGOZÓK

 

 
    Legfelső sor (legfelső):
Hujbert István, Némedi Zoltán, Kurucz Leventéné, Fábián Gábor, Lessné Srám Szilvia, Oláh Imre, Pataki Sándor, Kurilla János
    Felülről 2. sor:
Vargáné Nagy Marianna, Lukácsné Mózes Zsuzsanna, Liebhardtné Lestyán Nóra, Juhász Béláné, Varga Andrea, Döbrössyné Bergmann Katalin, Ladányiné Balogh Szilvia, Serfőzőné Juhász Adél, Saska Józsefné
    Felülről 3. (ülő sor):
Koppel Gyöngyi, Csüllög Tünde, Nagy Jánosné, Hegyi Béláné, Miklián Péterné, Bőgér Klaudia, Csongrádiné Szántai Éva