Boronkay György
Műszaki Technikum és Gimnázium

Országos Labdarúgó Diákolimpia Döntő sikereink

2024-05-21 09:39:00

A hétvégén, 2024.05.17-19. rendezték az Országos Labdarúgó Diákolimpia Döntőjét Szombathelyen, ahol a Boronkay az első helyet szerezte meg!

Nagyon szépen és attraktívan játszottunk végig, a játékosok az iskolai értékeit képviselték az egész torna alatt a pályán és azon kívül is! Fegyelmezetten, alázatosan és a fair play szellemét betartva viselkedtek a sportág és a a többi csapat iránt is! A döntőt büntető párbajjal nyertük meg! A torna legjobb kapusa Kindricz Martin lett! A csapat tagjai: Kindricz Martin, Strehó Krisztián, Kiss András, Tóth Nándor, Varga Bence, Éltes András, Demeter Gergő, Földi Zsombor, Orgoványi Bence és Sarkadi Kristóf. Külön köszönetet szeretnénk mondani Kiss Ferencnek, aki szakmai és emberi oldalról is rengeteg pluszt adott a csapatnak végig! A torna legjobb testnevelője Hevér János lett.