Váci Szakképzési Centrum
Boronkay György
Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma

A nyolcadikosoknak szervezett boronkays versenyek eredményhirdetése

2018-05-02 09:56:00

Április 20-án 14 órakor tartottuk meg ünnepélyes keretek közt a nyolcadikosoknak szervezett boronkays versenyek eredményhirdetését.

A díjazottak voltak:

    Tanuló Iskola Település Felkészítő
Anyanyelvi verseny 1. Szikora Blanka Laura Juhász Gyula Ált. Isk. Vác  
  2. Együd Nikolett Apáczai Csere János Á.I. Váchartyán  
  3. Homoki-Nagy Eszter Radnóti Miklós Ált. Isk. Vác  
Angol verseny          
  1. Flamich Dávid Petőfi Sándor Ált. Isk. Vác Schulcz Gáborné
  2. Uttó Luca Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd Benczéné Gyalókai Erzsébet
  3. Győri Patrik Fáy András Ált. Isk. Fót Beke Kornélia
    Ondrik Eszter Árpád Fejedelem Ált. Isk. Vác Halászné Király Andrea
    Pinter Adrienn Juhász Gyula Ált. Isk. Vác Sipos Ivett
Német verseny          
  1.  Tárkányi András Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd Csábi Ildikó
  2.  Tóth Keve Huzella Tivadar Ált. Isk. Göd Csábi Ildikó
  3. Gózon Klára Szőnyi István Ált. Isk. Zebegény Császár Eszter
Matematika verseny          
5. osztályosok          
  1. Varga Boldizsár Géza Fejedelem Ref. Á.I. Verőce Kovácsné Kurinczi Brigitta
  2. Kerekes Benedek Benedek Elek Ált. Isk. Vácduka Tamás Angéla
  3. Szlonkai Benedek Kvassay Jenő Ált. Isk. Őrbottyán Balázsné Gyenes Ildikó
6. osztályosok          
  1. Kósa Dániel Radnóti Miklós Ált. Isk. Vác Fázold Ágnes
  2. Genzelmann Erik Radnóti Miklós Ált. Isk. Vác Fázold Ágnes
  3. Tikász Emma Bárdos Lajos Ált. Isk. Dunakeszi Monokiné Papp Zita
7. osztályosok          
  1. Monostori Dóra Református Líceum Gödöllő  
  2. Szekeres Ádám Radnóti Miklós Ált. Isk. Vác Nagy Ágnes
  3. Csósza Zalán Kvassay Jenő Ált. Isk. Őrbottyán Tomcsányiné Gyenes Györgyi
8. osztályosok          
  1. Agod Solt Bárdos Lajos Ált. Isk. Dunakeszi Verbulecz Valéria
  2. Kovács Blanka Radnóti Miklós Ált. Isk. Vác Nagy Ágnes
  3. Takács Bendegúz Német Nemzetiségi Á.I. Szendehely Germanné Várnai Anna
Szavaló verseny               
9-10. évfolyam          
  1.  Ősi Péter 10.N Boronkay    
  2.  Szőcs Nóra 9.D Boronkay    
  3. Szalai Zsófia 10.I Boronkay    
11-12. évfolyam          
  1.  Pauer Tamás 12.N Boronkay    
  2.  Durugy Tamás 12.B Boronkay    
  3. Juhász Péter 12.N Boronkay    

 


Képek a díjátadóról