Boronkay György
Műszaki Technikum és Gimnázium

Amatőr kézilabda Diákolimpia

2022-02-17 13:33:00

Február 16 .-án  a Városi Sportcsarnokban rendezték az amatőr (nem igazolt sportolók) kézilabda diákolimpia megyei döntőket. A döntőn sajnos mindkét nemben két-két csapat jelent meg, így csak a Váci Madách Imre Gimnázium és a Boronkay György SzC csapatai mérhették össze tudásukat.

A lányok 10.00. órakkor kezdtek és az első percek bizonytalanságai után végül magabiztos játékkal 14-2 re nyerték a mérkőzést.
A csapatunk összeállítása:Schmotzer Aliz, Lehotai Vivien, Gózon Klára (3 gól), Berczelly Réka (6 gól), Zsíros Zsófia, Pallai Erika, Saáry Blanka (1 gól),Bihari Emma,Cs.Nagy Olga (4 gól),Kovács Ágnes,Ormándi Lili,Nyúzó Boglárka).

A fiúk 11.00.órakkor kezdtek, és az első félidő kiegyenlített játéka után a második játékrészre már magabiztos játékkal sikerült megnyerni a mérkőzést.
A csapatunk összeállítása: Kalencsik Bálint (1 gól), Györffy Ignác(2 gól), Lucza Gergő(1 gól), Kókai Márk, Boglári Gergely, Téglási Péter, Agos Solt(1 gól), Veres Tamás, Lovász Gergő (kapus), Fehér Ákos(3 gól), Hertel Bálint(5 gól), Kovács Kristóf (6 gól), Boda Levente, Kolozs Gábriel, Gyenes Botond (kapus),Kulin Boldizsár