Váci Szakképzési Centrum
Boronkay György
Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma

Drámanap - 2018

2018-01-23 20:57:00

Az idei drámanapot 2018. január 31-én rendeztük meg.

     Az eredmények:

A legjobb rendezés: G Bálint László (második: N, harmadik: E)

A legjobb projekt: E (második:N, harmadik: P)

A legjobb koreográfia: K (második: A, harmadik: N)

A legjobb színpadi mozgás: N (második: K, harmadik: E)

A legötletesebb díszlet: G (második: E, harmadik: P)

A legötletesebb jelmez: N (második: G, harmadik: A)

A legjobb werkfilm: P (második: A, harmadik: N)

A legjobb női főszereplő: Kiss Tünde 10.A

A legjobb férfi főszereplő: Fábián Balázs 10.E

A legigényesebb plakát: K

A legjobb stílusjáték: Pásztor Csenge Andrea 10.N

A legszebb beszéd: Gyebnár Sára 10.N

A legjobb női mellékszereplő: Tóth Laura 10.N

A legjobb férfi mellékszereplő: Huang Yu 10.G

A 10.E és a 10.G osztály a legjobb projektért, illetve a legjobb rendezésért egy plusz osztálynapot is nyert!!!


Vélemények, visszajelzések a drámanapról:

A szervező (G. Teiszler Mária): 

A zsűri nevében (dr. Behányi Rita): 

10. E osztály: 

10.G osztály: 

10.K osztály: 

10.N osztály: 


 

10.A osztály

10.A werkfilm

   |   1   |   2   |   3   |   4    |  felvétel az előadásról (Bogdán Anna, Zentai Napsugár)

 


 

10.E osztály

10.E werkfilm

   |   1   |   2   |   3   |   felvétel az előadásról (Bogdán Anna, Zentai Napsugár)

 


 

10.G osztály

10.G werkfilm

   |   1   |   2   |   3   |   felvétel az előadásról (Bogdán Anna, Zentai Napsugár)

 


 

10.I osztály

   

10.I werkfilm

   |   1   |   2   |   3   |   (Bogdán Anna, Zentai Napsugár)

 


 

10.K osztály

10.K werkfilm

 |   1   |   2   |   3   |   felvétel az előadásról (Bogdán Anna, Zentai Napsugár)

 


 

10.N osztály

10.N werkfilm

   |   1   |   2   |   3    felvétel az előadásról (Bogdán Anna, Zentai Napsugár)

 


 

10.P osztály

10.P werkfilm

  |  1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |    Ez a teljes előadás   felvételek az előadásról (technikai okból 1-7-ig töredékes felvétel) (Bogdán Anna, Szilágyi Bence, Zentai Napsugár)


Táncok az eredményhirdetés előtt:

Tánc 1

Tánc 2

Tánc 3

 


 

Eredményhirdetés:

Eredményhirdetés 1

Eredményhirdetés 2

 


Fotókat a Borlap Csoport tagjai készítették:

+Adámy

   Bérczes Borbála

+Bogdán Anna

+Garad Kinga

+Magyar Boglárka

+Pauer Ádám

+Prohászka Bianka

Letöltés

(A beérkezések sorrendjében e link alá töltjük fel borlapos fotósaink eredeti méretű, osztályokra leválogatott fotóit, a szerzők előtt a +-jel jelzi, hogy a képek a mappában már megtalálhatóak.)


Régi drámanapok:

2017   5. Drámanap    
2016   4. Drámanap    
2015   3. Drámanap    
2014   2. Drámanap    
2013   1. Drámanap